צרו קשר

ניתן להתקשר לטלפון 049931904 או לנייד: 0523325645 פניה בדואר אלקטרוני: info@drm.co.il

שם מלא
טלפון
דוא"ל
תוכן

מבצעים

מבצע למתחתנים......  הזמינו מעגל מתופפים וקבלו איפור ותסרוקת מתנה!

מגזין

מעגל מתופפים לילדים

חוויה מפתחת ומעוררת לגילאים צעירים - מעגל מתופפים לילדים

ילדים הם בעלי היכולת להתחבר לשמחה פשוטה ואמתית תוך מספר דקות. בלי יותר מדי דאגות, בלי מחשבות מיותרות וללא דאגה ל"איך יראו אותי", מעגלי מתופפים לילדים הופכים כל אירוע למסיבה מקפיצה ובלתי נשכחת. למעשה, התוף הוא בין הכלים המשכנעים והמשמחים ביותר שקיימים. תודות למקצב שהוא מייצר, יש לו את היכולת לעורר שמחת חיים אמתית והנאה שאין שנייה לה. מעגלי מתופפים המותאמים במיוחד לילדים הופכים כל מסיבה לשמחה מתפרצת ובלתי נשכחת.

ריקוד למקצב הסוחף

מעגלי מתופפים לילדים מעניקים מגוון רחב של יתרונות על פני פעילויות אחרות, המעודדות בדרך כלל פעילות ספציפית אחת או מיומנויות עיקרית. באמצעות מעגלי מתופפים המיועדים לילדים ניתן ליצור חיבור בלתי אמצעי גם בין ילדים שלא הכירו אחד את השני עד הפעילות ולהגביר את שמחת החיים באירוע. המעגל והתיפוף מאפשרים שחרור וחיבור לשמחת חיים אמיתית כאשר ילדים אחרים יעדיפו באותם רגעים לרקוד ולהתנועע לקצב המוזיקה.

פיתוח מיומנויות וקורדינציה

בין מגוון היתרונות שמציעים מעגלי המתופפים המותאמים ספציפית לילדים נמצאת בין היכולות החשובות ביותר בגילאי הילדות: פיתוח הקשר בין האוזן ליד ויכולת קורדינציה המשלבת תיפוף של שתי הידיים במקצבים פשוטים או מורכבים יותר. פיתוח מיומנויות שונות מסייעות לבניית הערכה עצמית בריאה וגישה חזקה ונכונה יותר להתמודדויות חדשות. הקורדינציה מפתחת את השכל ויכולת ההקשבה במקביל לתיפוף המתמשך.

יצירת קשרים חברתיים

אולי המשמעות החשובה ביותר של מעגלי מתופפים לילדים היא הקשרים החברתיים הנוצרים תוך כדי הפעילויות. באווירה החיובית, עם המקצבים התוססים ובישיבה הפונה פנים אל פנים נוצרים הקשרים העמוקים והחזקים ביותר. באמצעות השתתפות בפעילויות השונות המותאמות לגילאים הספציפיים נוצרים קשרים חברתיים הדוקים ההופכים את הפעילות למכוננת תחביבים משותפים.

התאמה לטווחי גילאים

תודות לניסיון רב השנים ולמגוון האפשרויות ניתן לבנות תכניות מותאמות אישית בהתאם לטווח הגילאים הרלוונטי. ילד כבן שלוש אינו כילד בן שש או עשר. לפיכך, מותאמות התכניות של מעגלי המתופפים לפי גיל המשתתפים, אופיים, אופי האירוע ובקשות אישיות של המזמינים. החל מהגיל הרך ועד לגילאי העשרה זוכים נערים וילדים לתופף כמו מקצוענים אמתיים בתוך זמן קצר.