צרו קשר

ניתן להתקשר לטלפון 049931904 או לנייד: 0523325645 פניה בדואר אלקטרוני: info@drm.co.il

שם מלא
טלפון
דוא"ל
תוכן

מבצעים

מבצע למתחתנים......  הזמינו מעגל מתופפים וקבלו איפור ותסרוקת מתנה!

בנימה אישית

דרבוקומניה בשבילי היא התגשמות חלום...

כבר בגיל 4, כשקיבלתי את מערכת התופים הראשונהכמתנת יום הולדת, ידעתי שמדובר בדרך חיים. עד היום כאשר אני יושב מאחרי מערכת התופים לפני הופעה, הקלטה או אפילו אימון בבית ליבי מחסיר פעימה מהתרגשות.

את התחושה המופלאה הזאת אני מנסה להעביר יום יום בסדנאות התיפוף, במופעים, בחוגים ובכל אינטראקציה שלי עם קהל שהגיע להתנסות ולהתקרב לעולם הקצב והמקצב.

כמעט תמיד ניגשים אלי אנשים ומספרים שחלום חייהם היה לתופף אך מאינספור סיבות החלום לא הפך למציאות...

את דרבוקומניה הקמתי בשנת 2002, לאפשר לכל מי שמעוניין לנסות או פשוט לחוות את החוויה באופן חד פעמי לעשות זאת בצורה מסודרת ומוקפדת.

את עולם כלי ההקשה הכרתי בגיל 24 עם הצטרפותי ללהקת "עשב בר" שם גיליתי עולם חדש לחלוטין. זאת הפעם הראשונה שהכיתי בתופים באמצעות היד ולא באמצעות מקל, זה היה כמו להכיר את התוף באופן אישי ולשים לב לדקויות הקטנות שלא ניתן להגיע אליהן באמצעות נגינה במקלות. הנגינה בכלי ההקשה השפיעה מאוד על הנגינה במערכת התופים מה שאפשר לי לפתח סגנון ייחודי ולבשלב בין שני העולמות .בדיוק ואותן שנים החלה לצוץ בארץ סצנת מעגלי מתופפים ובמהלך ההופעות בפסטיבלים השונים ברחבי הארץ והעולם מצאתי את עצמי נמשך מאוד להנחיית קבוצות ולעבודה עם קהל באופן אישי וקבוצתי.

קשה לתאר כמה העבודה שלי בדרבוקומניה מגוונת..אני יכול להתחיל יום מול 30 קטנטנים בגן ילדים ולסיים מול אלפי אנשי במופע ענק, להנחות יום אמנויות בבית ספר יסודי או בתיכון ולהמשיך לסדנת תיפוף לחברה או ארגון המונה עשרות ומאות משתתפים.. אני לא אסתיר שכל יום שכזה מסתיים בהתרסקות מוחלטת על המיטה אבל את תחושת הסיפוק בסיום יום שכזה לא ניתן לתאר.

אני רוצה להזמין אתכם לקחת חלק קטן בחלום שלי..בין מגוון הסדנאות והמופעים וההיצע האמנותי של דרבוקמניה אני בטוח שתמצאו משהו שבוודאי יתאים גם לכם. אני מבטיח לכם שהחוויה תהיה בלתי נשכחת.

אתם מוזמנים להירשם ולקבל עדכונים שוטפים על מופעים וסדנאות, לקבל שיעור דרבוקה מול המחשב בנעלי בית ללא עלות, להתנסות ולהכיר מגוון כלי הקשה, להצטרף לקבוצה בפייסבוק ולקבל עדכונים שותפים ועוד

 

מקווה מאוד לפגוש אתכם בקרוב עם תופים

שלכם,

ירון.

מערכת התופים הראשונה בגיל 4

הופעה ראשונה מול קהל

מתופף ראשי בתזמורת קרית ביאליק

להקת הרוק הראשונה שלי בגיל 12

מתחמם לקראת סולו תופים