צרו קשר

ניתן להתקשר לטלפון 049931904 או לנייד: 0523325645 פניה בדואר אלקטרוני: info@drm.co.il

שם מלא
טלפון
דוא"ל
תוכן

מבצעים

מבצע למתחתנים......  הזמינו מעגל מתופפים וקבלו איפור ותסרוקת מתנה!

שאלות ותשובות

  מה חשוב לדעתך לפני שמזמינים סדנת תיפוף או מעגל מתופפים  

מעגל מתופפים בצפון או מעגל מתופפים במרכז ? מה ההבדל בין מעגלי מתופפים לבין סדנאות תופים? כיצד תדעו האם סדנת תופים מסוימת תענה על צרכי אירוע חברה מתוכנן וכיצד תזמינו מעגלי מתופפים שיקפיצו לכם את חתונה או בר מצווה ?

לא חסרים חבר'ה נחמדים שאתמול קנו דרבוקות ומחר הם מעגל מתופפים אך לפני שמזמינים מעגל מתופפים , סדנאות תופים או כל סוג פעילות או  כדאי ורצוי מאוד לוודא מספר פרטים:

חוג לקוחות – גם בסקטור העסקי כמו אירועי חברה וגם בפרטי כמו חתונות , ימי הולדת לילדים ולמבוגרים או מסיבות בר מצווה מקובל לבקש הפניה לממליצים ואף ליצור עמם קשר ולקבל משוב. המטרה – "למזער סיכונים" ולהזמין מעגל מתופפים או סדנת תופים בראש שקט.

אירוע קרוב – שאלו מתי ניתן להגיע ולהתרשם מאירוע קרוב (גם אם אתם לא באמת מתכוונים להגיע) זאת בכדי לבדוק האם הספק באמת עסוק כפי שהוא מציג את עצמו.

מבחן הזמן – כמה זמן קיים מעגל המתופפים או החברה? וודאו כי מדובר במנחה , קבוצה או להקת מתופפים וותיקה ומנוסה אשר שרדה את "מבחן הזמן".

ציוד – וודאו שכמות הציוד תואמת את מספר המשתתפים במיוחד עבור סדנאות תופים . זאת בכדי למנוע מצב לא נעים בו ישבו משתתפים ללא תופים.

סוג התופים וכלי ההקשה – מהו מגוון התופים וכלי ההקשה אותו מציע הספק? האם מדובר בדרבוקות ובתופים אפריקאים בלבד או בכמות עשירה ומגוונת יותר של כלי הקשה ?...בקשו שמות של כלי הקשה והסברים עליהם, וודאו שבהצעת המחיר קיים מפרט טכני של הציוד , וודאו שאכן הוא סופק בפועל, וודאו שהספק ערוך לאירוע בחוץ (מחצלות) והאם הוא ערוך מבחינת מערכת הגברה להנחיה סדנת תופים מכובדת ואם האירוע מתרחש בחוץ האם הוא ערוך להפעלת ציוד חשמלי בתנאי שטח

מהם תכני הסדנא ובמה היא שונה מסדנאות אחרות – לזרוק 30 דרבוקות על מחצלת ולצעוק "יאללה לנגן" זו לא סדנת תופים . חפשו את המאפיין הייחודי של הספק. מה הופך את סדנת התיפוף שלו לשונה ואטרקטיבית מהאחרות. מצאתם משהו ייחודי ושונה? לכו על זה!

מהו משך זמן האירוע ומה מספר אנשי הצוות – אם קיבלתם תשובה בסגנון "נראה, נזרום" אל תוותרו! שאלו את הספק מה משך סדנת התיפוף וכיצד הוא מחלק את הזמן בחינת התוכן. האם יש לו תוכנית חלופית במידה ותכני הסדנא לא עולים יפה? באירוע פרטי שאלו "כמה זמן אתם נמצאים במקום?".

בקשו קישור לאתר או לסרטוני וידאו – כל ספק שמכבד את עצמו יפנה אתכם לאתר הבית הרשמי או לקבוצת פייסבוק בהם תוכלו להתרשם מתמונות וגם מסרטוני וידאו . בקשו קישורים לאותם סרטונים לצורך קבלת רשמים.

לבוש - חשוב שישמע טוב אך לא פחות חשוב שגם יראה טוב . כפי שאתם דואגים להתלבש בהתאם לסוג האירוע, וודאו שהספק הבין באיזה סוג אירוע מדובר ויכין את עצמו ואת הצוות גם מבחינת ויזואלית עם דגש על לבוש מתאים לסוג האירוע.

סמכו על עצמכם – תוך שניות תבינו עם מי "יש לכם עסק"... לכו עם תחושת הבטן, וודאו שהספק באמת יודע על מה הוא מדבר ולא סתם "מורח" אתכם. שאלו שאלות ענייניות וודאו שאכן מדובר בספק מקצועי.

אנחנו כאן בשבילכם ולמען הצלחת אירוע מרגש ובלתי נשכח.